Skip Navigation
 


Travel Guard® Seyahat Sigortası poliçesi, seyahatin başlangıç noktasında sigorta düzenleme lisans ve yetkisine sahip olan American International Group bünyesindeki sigorta şirketi tarafından hazırlanmıştır.Bu sayfada yer alan bilgi ve tanımlar genel bilgi içerikli olarak hazırlanmış olup, detaylı bilgi için lütfen Poliçe Özel ve Genel Şartlarını okuyunuz. Poliçe Özel ve Genel Şartları bazı kısıtlamalar, limitler veya muafiyetler içermektedir. Bu websitesinde kullanılan bir takım kelime, ünvan, ibare, logo, grafik veya dizayn AIG Sigorta’nın kayıtlı veya kayıtsız ticari markalarıdır ve tüm hakları AIG Sigorta’dadır.
Bu websitesinde yer alan tüm bilgilerin telif hakkı AIG Sigorta’da saklıdır.  
İster iş ister tatil amaçlı olsun, seyahat ederken beklenmedik durumlar ile karşılaşabilir, seyahatinizi iptal etmek durumunda kalabilir veya acil tıbbi tedaviye ihtiyaç duyabilirsiniz.Türk Havayolları için özel olarak hazırlanmış olan Travel Guard®  Seyahat Sigortası, siz değerli yolcumuzu, Türk Havayollarının Türkiye çıkışlı tüm uçuşlarında güvence altına alır.

AIG  Sigorta A.Ş, American International Group (AIG) bünyesinde faaliyet göstermekte ve T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir.
Mersis No: 7-3137-1879-8652614
AIG Sigorta A.Ş. Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği üyesidir.

AIG Sigorta A.Ş. Genel Müdürlüğü Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Cad. No:27 Orjin Maslak Kat: 6 – 7 34398 Sarıyer, İstanbul adresinde bulunmaktadır. 

Travel Guard Yurtiçi

Travel Guard® Yurtiçi Seyahat Sigortası 
TravelGuard® Türkiye içinde ve Türkiye’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gerek iş gerekse tatil amaçlı tüm seyahatlerinizde sizi 24 saat boyunca teminat altına alır ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.
Travel Guard® Seyahat Sigortası sizi seyahatin iptalinden bagaj kaybına, uçuş rötarından tedavi masraflarına kadar teminat altına alır ve 24 saat boyunca asistans hizmeti sunar.
Travel Guard® Yurtiçi Seyahat Sigortası Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geçerlidir. Travel Guard® Yurtiçi Seyahat Sigortası ile 6 ay – 75 yaş arası sunulan kişi başı teminat ve  teminat limitleri aşağıdaki gibidir:
70 yaş üzeri sigortalılar için yaş sürprimi ve muafiyetler uygulanmaktadır.Poliçe Özel Şartlarını lütfen dikkatlice okuyunuz 

<>
  Teminatlar Teminat Limitleri (TL)

Kaza & Hastalık Sonucu Tedavi Masrafları (Acil tıbbi nakil teminat limitine dahildir) 10,000

Cenazenin Ülkesine İadesi Limitsiz

Bagaj Kaybı & Hasarı (Sadece Havayolu) 2,500

Kapkaç 250

Bagaj Gecikmesi 400

Tarifeli Uçuşun Kaçırılması 250

Uçuş Rötarı 250

Seyahatin İptali 1,500

Seyahat Acentesinin İflası & Mesleki Sorumluluk Paket tur bedeli ile sınırlıdır

Kısayol